"Sea Whisper" to młoda, mała firma. Naszym celem jest organizowanie wakacji na jachtach żaglowych dla każdego. Nie prowadzimy jednocześnie 10 rejsów na kilku akwenach. Skupiamy się na przygotowaniu kilku rejsów w sezonie.  Żeglujemy w różnych rejonach świata, w najlepszych terminach dla danego regionu.
   Organizujemy wakacje marzeń dla każdego na zasadzie "slow business".  To nie Wy macie się dostosować do warunków na jachcie, ale my przygotowujemy wyprawę pod Wasze możliwości i oczekiwania (oczywiście realne). Dlatego możemy zapraszać na nasze wakacje osoby z niepełnosprawnościami, "mastersów" (czyt. seniorów), rodziny z małymi dziećmi, singli.... Staramy się zapewnić Wam na jachcie jak najlepsze warunki bytowe oraz stworzyć możliwości do rekreacji, a także zorganizować czas dzieciom.
   Na duże, przestronne jachty zapraszamy od 6 do 8 osób, nie więcej! Jacht dowodzony jest przez doświadczonego kapitana, a na Wasze życzenie na pokładzie może być także steward. Pomimo niemowlęcego wieku, "Sea Whisper" oparta jest na doświadczonej kadrze:
Hania
Profesjonalistka w organizacji turystyki. Od 10 lat przygotowuje i realizuje podróże businessowe, imprezowe i prywatne. Specjalizuje sie w podróżach lotniczych. Znajdzie Wam samolot w najdalszym zakatku świata, podpowie jak się poruszać w mrowisku New Dehli, jak znaleźć hotel na pustkowiu Langanes i poleci optymalny hotel w Wenecji.
Armata
Żeglowałem za czasów Gierka, Rakowskiego, Mazowieckiego........ a przed IO w Atenach zamieniłem żeglarstwo szczupakowo- karasiowe, na dorszowo - tuńczykowe i to zawodowo.
Nowe millenium zastało mnie na współorganizacji imprez, wypraw i zawodów dla osób z niepełnosprawnościami i tak już zostało. Na jachcie nie lubię pośpiechu i zamordyzmu.
Kilka opinii z dziesiątek rejsów, które prowadziłem dla różnych armatorów. Nie, na własnych rejsach ankiet nie zbieram.
Skipper (kapitan jachtu):
Armand Żukowski vel Armata
- kapitan jachtowy
- kapitan motorowodny
- skipper RYA
- nurek CMAS
- ratownik WOPR
- instruktor sportowy
Przed rejsem
Przed rejsem
Opisy współpracowników oraz kooperantów w opracowaniu. Prosimy o cierpliwość.
Sienkiewicza 15
05-480Karczew
armand@seawhisper.pl
+48 509 517 078
HomeMyRejsyGaleriaInfoKontaktBlog